Radi digitālos veiksmes stāstus rītdienai šodien

Kopā ar EDIH Latvia un Latvijas Digitālo akseleratoru digitalizē ikdienas procesus, ievies pilotprojektus dzīvē, veido stapnozaru digitālizācijas sadarbībības, pilnveido digitālās prasmes un īsteno starptautiskas partnerības digitalizācijā.

Kas ir digitalizācijas tests?

Digitālā brieduma tests ir izstrādāts, lai uzņēmumiem palīdzētu noteikt to digitālo briedumu, kā arī sniegtu pamatu uzņēmuma iekšējām stratēģijas prioritāšu diskusijām par digitalizācijas izaicinājumiem un iespējām. Savus novērtējuma rezultātus  lai iegūtu papildus atbalstu jūsu digitalizācijas procesā. Sazinies ar mums pēc testa aizpildīšanas un mēs Tev palīdzēsim soli pa solim izplānot digitalizācijas ceļu Tavam uzņēmumam vai organizācijai.


pildīt testu

Atrodi savu EDIH partneri Latvijā

Rīga

(Rīgas valstpilsēta, Jūrmalas valstpilsēta, Ādažu novads, Ķekavas novads, Mārupes novads, Olaines novads, Ropažu novads, Salaspils novads, Siguldas novads)

Kurzeme I

(Liepājas valstpilsēta, Dienvidkurzemes novads, Kuldīgas novads, Saldus novads)

Kurzeme II

(Ventspils valstpilsēta, Talsu novads, Tukuma novads, Ventspils novads)

Zemgale

(Jelgavas valstpilsēta, Aizkraukles novads, Bauskas novads, Dobeles novads, Jelgavas novads, Jēkabpils novads)

 Vidzeme

(Alūksnes novads, Cēsu novads, Gulbenes novads, Limbažu novads, Madonas novads, Ogres novads, Smiltenes novads, Valkas novads, Valmieras novads, Varakļānu novads)

Latgale

(Rēzeknes valstpilsēta, Daugavpils valstpilsēta, Augšdaugavas novads, Balvu novads, Krāslavas novads, Līvānu novads, Ludzas novads, Preiļu novads, Rēzeknes novads)

Pakalpojumi un atbalsts

Testēšanā, ekspertīzē, tehnoloģiskajās konsultācijās

Veicam organizācijas digitalizācijas stāvokļa auditu. Veidojam digitālās transformācijas stratēģijas (sākotnējā validācija, digitalizācijas ceļa kartes izstrāde, kā arī digitālu produktu, pakalpojumu izstrādes un procesu digitalizācijas projektu sagatavošana). Izstrādājam jaunus digitalizācijas projektus, sniedzam tehnoloģiskas konsultācijas, veicam prototipēšanu un testēšanu, nodrošinot pārbaudi, eksperimentus ar digitālajām tehnoloģijām un piekļuvi testēšanas un eksperimentēšanas aprīkojumam un programmatūrai.

Prasmju pilnveidošanā, kompetenču celšanā un apmācībās

Īstenojam apmācības un prasmju pilnveidošanas nodarbības. Organizējam gan intensīvus digitālo prasmju kursus augsti kvalificētiem uzņēmumu darbiniekiem (MI, HPC, kiberdrošības u.c. jomās), gan digitālās transformācijas kursi uzņēmumu vadībai. Tāpat nodrošinām digitālo inovāciju ievadkursus un prakses vietas digitalizācijas veicināšanai un ekosistēmas stiprināšanai.

Finansējuma piesaistē

Piesaistām finansējumu no finanšu iestādēm, investoriem un Eiropas Savienības fondiem. Nodrošinām finansējuma piesaistes stratēģijas konsultācijas, projektu sagatavošanu un uzraudzību.

Inovāciju ekosistēmas attīstībā, sadarbības projektu un partnerību veidošanā

Veicinām inovāciju ekosistēmas attīstību un tīklošanās pasākumu norisi. Organizējam aktivitātes likumdošanas izmaiņu veicināšanai, vietējos un starptautiskos “roadshow”, tematiskus digitālās transformācijas un inovācijas pasākumus un nodrošinam starptautisku sadarbību.

Tavi digitalizācijas partneri

Šodienas un rītdienas veiksmes stāsti

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Dolor sit amet

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Consectetur

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Eiusmod tempor

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Jautājumi? Sazinies!

Lai sazinātos ar mums, aizpildi anketu vai raksti uz [email protected]Kas ir Eiropas Digitālo inovāciju centri (EDIH)?

Eiropas Digitālo inovāciju centri (European Digital Innovation Hubs) ir daļa no Eiropas Savienības programmas “Digitālās Eiropas programma”, kas uzsākusi savu darbību 2021. gadā. Ar tās palīdzību plānots veicināt Eiropas valstu digitālu transformāciju, t.i. digitālo tehnoloģiju ieviešanu uzņēmumos, publiskās pārvaldes iestādēs, kā arī uzlabojot dalībvalstu iedzīvotāju padziļinātas digitālās prasmes.