Digitālās transformācijas bootcamp

Digitālās transformācijas bootcamp ir izvedots, lai mazie un vidējie uzņēmumi varētu pilnvērtīgi veikt sava uzņēmuma digitālo transformāciju. Divu nedēļu laikā uzņēmumi kopā ar kursa mentoriem piedalīsies meistaklasēs, darbnīcās un peer-to-peer sesijās, lai pēc apmācību beigām izveidotu efektīvu digitalizācijas plānu.

Norises laiks: 15. aprīlis, 18. aprīlis, 22. aprīlis, 25. aprīlis, 29. aprīlis un 8. maijs (2024), plkst. 17.00 - 19.00
Norises vieta: tiešsaiste
Apjoms: 10 astronomiskās stundas
Dalībnieku skaits no uzņēmuma: 1 - 2 dalībnieki
Cena: EUR 1 000,-*

*tiek piemērota 100% de minimis atbalsta intensitāte

Programmas apraksts

Programma ir sadalīta trīs daļās - digitālās transformācijas pamati, pakalpojumu dizains un resursu plānošana. Nepieciešamais laiks, kas jāatvēl apmācībām ir 10 stundas.

Mācību programma

  1. Digitālās transformācijas pamati
    • Uzziniet kāpēc 70% digitālās transformācijas projekti neizdodās, ko digitālā transformācija var atrisināt jūsu uzņēmumā.
    • Uzziniet kādi ir jūsu uzņēmuma industrijas nākamie soļi, kā attīstīsies jūsu konkurenti.
  2. Pakalpojumu dizains
    • Uzziniet kā pakalpojumu dizaina metadoloģija var tikt pielietota digitālajā transformācijā, kā kartēt jaunos procesus gan no uzņēmuma, gan klienta puses.
    • Uzziniet kā izveidot digitālās transformācijas projektu mērķus un kā tos praktiski sasniegt.
  3. Resursu plānošana
    • Izveidojiet uzņēmuma digitālo ceļa karti, izprotot nepieciešamos rīkus efektīvām pārmaiņām.
    • Izplānojiet kā strādāsiet pie digitālās transformācijas, kādi resursi būs nepieciešami.

Digitālās Transformācijas bootcamp noslēgumā notiks uzņēmumu demo prezentācijas un apmācību retrospekcija.

Kāpēc izvēlēties šīs apmācības?

Digitālās Trensformācijas bootcamp mērķis ir veicināt Jūsu uzņēmuma izaugsmi, ideālā variantā – 10 gadu laikā desmitkāršojot Jūsu uzņēmuma finanšu rādītājus. Programmas ietvaros Jūs gūsiet zināšanas un praktisku pieredzi par to, kā attīstīt veiksmīgu, klientu vajadzībām atbilstošu produktu, kuru būtu viegli mērogot arī pasaules tirgū. Programmas noslēgumā mentoru un citu uzņēmumu sadarbībā Jūs izstrādāsiet digitālās transformācijas ieviešanas plānu, kas kļūs par pamatu Jūsu mērķu sasniegšanai.

Kam šīs apmācības ir paredzētas?

Šīs apmācības ir paredzētas uzņēmuma augstākai vadībai, kas vēlāk pārskatīs digitālās transformācijas projekta ieviešanu.

Daži piemēri lomām:

  • Pārdošanas nodaļas vadītājs
  • Loģistikas/ Produkta nodaļas vadītājs
  • Biznesa attīstības vadītājs
  • Eksporta attīstības vadītājs
  • R&D vadītājs

Lektori

Krists Avots

LMT un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas padomnieks digitālās transformācijas jautājumos. Aizraujas ar mācīšanās līknes maksimālu izmantošanu, lai tehnoloģiskos risinājumus pārvērstu dzīvotspējīgos biznesa modeļos, kā arī virzītu padziļinātus pārmaiņu un transformācijas procesus. Krists darbojas arī Overkill Ventures VC fonda padomē, lasa lekcijas Rīgas Biznesa skolā un Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā, kā arī ieguvis maģistra grādu digitālajā pārvaldībā no Hyper Island biznesa skolā.

Agnese Lubgane

Digitālās transformācijas programmas vadītāja uzņēmumā Tet. Vairāk kā 10 gadu pieredze digitālās transformācijas projektu un programmu vadībā. Pieredze vadīt starptautiskas komandas un projektus ar daudzām ieinteresētajām pusēm. Pieredze ekonomikā un uzņēmējdarbībā, ir ieguvusi bakalaura grādu Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā un procesu dizaina un veicināšanas sertifikātu no Hyper Island biznesa skolas.


Jeļena Solovjova

Dizaina domātāja un UX/UI komandas vadītājs uzņēmumā Tet. Jeļena vada un īsteno servisa dizaina projektus un klientu pieredzes izpēti, kā arī izstrādā un vada dizaina domāšanas un servisa dizaina lekcijas un apmācības. Aktīvi piedalās Latvijas dizaina industrijas attīstībā un darbojoties kā aktīva "UI UX Riga" kopienas dalībniece. Jeļena ir ieguvusi dizaina grādu Rīgas Tehniskajā universitātē.

Madara Zelcane

Dizaina vadītāja uzņēmumā Tet. Madara vada UX dizaineru komandu un pārrauga ar dizainu saistītus projektus. Pieredzējusi nozares eksperte, kuras zināšanas un darba pieredzi viņa guvusi, strādājot gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū, kur palīdzējusi izstrādāt un ieviest digitālos produktus dažādu nozaru klientiem. Madara ir ieguvusi grādu Latvijas Mākslas akadēmijā.

Informācija par apmācību organizatoru



Papildu informācija:
Igors Uhaņs
Projektu koordinators
E-pasts: igors@helve.eu
Tālrunis: +371 20 071 212
Tērbatas iela 32-6, LV-1011, Rīga


Kā pieteikties apmācībām?

Ja esi aizpildījis pieteikumu Eiropas Digitālās inovācijas centra atbalstam:

Sazinies ar sev tuvāko Latvijas reģiona kontaktpunktu! 


LDA EDIC Kontaktpunkti Latvijā

Ja neesi aizpildījis pieteikumu Eiropas Digitālās inovācijas centra atbalstam:

Aizpildi pieteikuma anketu, 15. jautājumā atzīmējot ķeksīti pie "Digitālo prasmju apmācībām (100% atbalsts)". Ar Tevi sazināsies atbildīgā reģiona kontaktpunkta pārstāvis!

Aizpildīt pieteikumu

Līdzfinansēts no Eiropas Savienības projekta "Latvijas Digitālais akselerators" DAoL, ID Nr. 101083718 un Eiropas Savienības Atjaunošanas un noturības mehānisma ID Nr. 2.2.1.1.i.0/1/23/I/CFLA/002.
Eiropas Savienība neatbild par vietnes saturu.