Radi digitālos veiksmes stāstus rītdienai šodien

Kopā ar EDIC Latvija un Latvijas Digitālo akseleratoru digitalizē ikdienas procesus, ievies pilotprojektus dzīvē, veido starpnozaru digitalizācijas sadarbības, pilnveido digitālās prasmes un īsteno starptautiskas partnerības digitalizācijā.

Atrodi savu digitalizācijas partneri Latvijā


Rīga

(Rīgas valstspilsēta, Jūrmalas valstspilsēta, Ādažu novads, Ķekavas novads, Mārupes novads, Olaines novads, Ropažu novads, Salaspils novads, Siguldas novads)

Kurzeme I

(Liepājas valstspilsēta, Dienvidkurzemes novads, Kuldīgas novads, Saldus novads)


Kurzeme II

(Ventspils valstspilsēta, Talsu novads, Tukuma novads, Ventspils novads)


Zemgale

(Jelgavas valstspilsēta, Aizkraukles novads, Bauskas novads, Dobeles novads, Jelgavas novads, Jēkabpils novads)Vidzeme

(Alūksnes novads, Cēsu novads, Gulbenes novads, Limbažu novads, Madonas novads, Ogres novads, Smiltenes novads, Valkas novads, Valmieras novads, Varakļānu novads)

Latgale

(Rēzeknes valstspilsēta, Daugavpils valstspilsēta, Augšdaugavas novads, Balvu novads, Krāslavas novads, Līvānu novads, Ludzas novads, Preiļu novads, Rēzeknes novads)

Pakalpojumi un atbalsts


Testēšanā, ekspertīzē, tehnoloģiskajās konsultācijās

Veicam organizācijas digitalizācijas stāvokļa auditu. Veidojam digitālās transformācijas stratēģijas (sākotnējā validācija, digitalizācijas ceļa kartes izstrāde, kā arī digitālu produktu, pakalpojumu izstrādes un procesu digitalizācijas projektu sagatavošana). Izstrādājam jaunus digitalizācijas projektus, sniedzam tehnoloģiskas konsultācijas, veicam prototipēšanu un testēšanu, nodrošinot pārbaudi, eksperimentus ar digitālajām tehnoloģijām un piekļuvi testēšanas un eksperimentēšanas aprīkojumam un programmatūrai.


Prasmju pilnveidošanā, kompetenču celšanā un apmācībās

Īstenojam apmācības un prasmju pilnveidošanas nodarbības. Organizējam gan intensīvus digitālo prasmju kursus augsti kvalificētiem uzņēmumu darbiniekiem (MI, HPC, kiberdrošības u.c. jomās), gan digitālās transformācijas kursi uzņēmumu vadībai. Tāpat nodrošinām digitālo inovāciju ievadkursus un prakses vietas digitalizācijas veicināšanai un ekosistēmas stiprināšanai.


Finansējuma piesaistē

Piesaistām finansējumu no finanšu iestādēm, investoriem un Eiropas Savienības fondiem. Nodrošinām finansējuma piesaistes stratēģijas konsultācijas, projektu sagatavošanu un uzraudzību.


Inovāciju ekosistēmas attīstībā, sadarbības projektu un partnerību veidošanā

Veicinām inovāciju ekosistēmas attīstību un tīklošanās pasākumu norisi. Organizējam aktivitātes likumdošanas izmaiņu veicināšanai, vietējos un starptautiskos “roadshow”, tematiskus digitālās transformācijas un inovācijas pasākumus un nodrošinam starptautisku sadarbību.

Jautājumi? Sazinies!

Lai sazinātos ar mums, aizpildi anketu vai raksti uz i[email protected]Par projektu

Eiropas Savienības projekts “Latvijas Digitālais akselerators (DAoL)”, ID Nr. 101083718  ir veidots ar mērķi veicināt digitālo transformāciju un inovācijas, lai uzlabotu Latvijas uzņēmumu konkurētspēju un sabiedrisko pakalpojumu kvalitāti, izmantojot jaunus digitālos risinājumus, lai palielinātu ieguldījumus IKT tehnoloģiju pētniecībā un attīstībā. 


Projekta apraksts

Kas ir Eiropas Digitālo inovāciju centri (EDIC)?

Eiropas Digitālo inovāciju centri (European Digital Innovation Hubs) ir daļa no Eiropas Savienības programmas “Digitālās Eiropas programma”, kas uzsākusi savu darbību 2021. gadā. Ar tās palīdzību plānots veicināt Eiropas valstu digitālu transformāciju, t.i. digitālo tehnoloģiju ieviešanu uzņēmumos, publiskās pārvaldes iestādēs, kā arī uzlabojot dalībvalstu iedzīvotāju padziļinātas digitālās prasmes.


Finansēts Eiropas Savienības projekta "Latvijas Digitālais akselerators", DAoL, id Nr. 101083718 ietvaros

Eiropas Savienība neatbild par materiāla saturu.