Pieejamie rīki, programmatūra, aparatūra un speciālās iekārtas, infrastruktūra, testa-gultnes

Norises laiks: Tiek precizēts
Norises vieta: Elektronikas un datorzinātņu institūts, Dzērbenes iela 14, LV-1006, Rīga
Apjoms: 3 astronomiskās stundas
Dalībnieku skaits no uzņēmuma: 1 - 5 dalībnieki
Cena: EUR 1 321,-*

*tiek piemērota 100% de minimis atbalsta intensitāte

Uzņēmumu vadītāji aicināti uzzināt par inovāciju izstrādi Elektronikas un datorzinātņu institūtā. Mācībās tiks demonstrēti  jaunu digitālu produktu ātrai un efektīvai izstrādei pieejamie rīki, programmatūras, aparatūras un speciālās iekārtas, infrastruktūra, testa-gultnes un EDI rīcībā esošais risinājumu (SW, HW) prototipēšanas un testēšanas aprīkojums.

Ieguvumi

  • pamatzināšanas par tēmu un iespēja iegūt paplašinātas zināšanas;
  • informācija, ar kādām problēmām saskaramies un kā šīs problēmas risināt;
  • dažādas sadarbības iniciatīvas, ieskaitot jauno tehnoloģiju attīstīšanu un testēšanu;
  • ieteikumi, ko un kā pareizi darīt

Lektors

Kaspars Ozols 
Dr.sc.ing, Elektronikas un datorzinātņu institūta (EDI) direktora vietnieks attīstības jautājumos, kā arī vadošais pētnieks. EDI strādā kopš 2011. gada. Absolvējis Rīgas Tehnisko universitāti (Rīga, Latvija), kur 2017. gadā ieguvis zinātņu doktora grādu elektronikas studiju programmā. Ir bijis iesaistīts dažādos starptautiskos projektos, kas saistīti ar inovatīvu datu iegūšanas, pārraides un signālu apstrādes metožu izstrādi, kā arī unikālu ierīču izstrādi dažādiem lietojumiem transporta, veselības, ražošanas u.c. jomās.  Kompetence IKT sistēmu simulēšanā, modelēšanā, projektēšanā, izstrādē, ieviešanā, testēšanā un validācijā. 25+ zinātnisko rakstu autors. Pētniecībā īpaši interesējas par pašbraucošiem/autonomiem automobiļiem, kiber-fizikālām sistēmām, signālu apstrādi, bezvadu komunikāciju, bezvadu sensoru tīkliem, lietu internetu, iegultām sistēmām, zema enerģijas patēriņa risinājumiem, mākslīgo intelektu, robotiku, industrijas digitalizācijas risinājumiem u.c. 
Plašāka informācija šeit

Informācija par apmācību organizatoru

Kā pieteikties apmācībām?

Ja esi aizpildījis pieteikumu Eiropas Digitālās inovācijas centra atbalstam:

Sazinies ar sev tuvāko Latvijas reģiona kontaktpunktu! 


LDA EDIC Kontaktpunkti Latvijā

Ja neesi aizpildījis pieteikumu Eiropas Digitālās inovācijas centra atbalstam:

Aizpildi pieteikuma anketu, 15. jautājumā atzīmējot ķeksīti pie "Digitālo prasmju apmācībām (100% atbalsts)". Ar Tevi sazināsies atbildīgā reģiona kontaktpunkta pārstāvis!

Aizpildīt pieteikumu

Līdzfinansēts no Eiropas Savienības projekta "Latvijas Digitālais akselerators" DAoL, ID Nr. 101083718 un Eiropas Savienības Atjaunošanas un noturības mehānisma ID Nr. 2.2.1.1.i.0/1/23/I/CFLA/002.
Eiropas Savienība neatbild par vietnes saturu.