Pētniecības nozīme jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādē, tehnoloģiju komercializācija un intelektuālā īpašuma jautājumi, sadarbības iespējas

Norises laiks: tiek precizēts
Norises vieta: Elektronikas un datorzinātņu institūts, Dzērbenes iela 14, LV-1006, Rīga
Apjoms: 3 astronomiskās stundas
Dalībnieku skaits no uzņēmuma: 1 - 5 dalībnieki
Cena: EUR 1 321,-*

*tiek piemērota 100% de minimis atbalsta intensitāte

Mācības paredzētas uzņēmumu un organizāciju vadītājiem, lai veidotu izpratni par pētniecības nozīmi jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādē. skaidrotu tehnoloģiju komercializācijas procesu un intelektuālā īpašuma jautājumus, kā arī pārrunātu potenciālās sadarbības iespējas

Ieguvumi

  • pamatzināšanas par tēmu un iespēja iegūt paplašinātas zināšanas
  • informācija, ar kādām problēmām saskaramies un kā šīs problēmas risināt
  • dažādas sadarbības iniciatīvas, ieskaitot jauno tehnoloģiju attīstīšanu un testēšanu
  • ieteikumi, ko un kā pareizi darīt

Lektors

Modris Greitāns
Dr. sc. comp., LZA akadēmiķis, EDI strādā kopš 1990. gada. Institūta direktors kopš 2007. gada (2015. līdz 2019. – zinātniskais direktors). Zinātņu doktora grādu ieguvis 2000. gadā, aizstāvot promocijas darbu “Neregulāri diskretizētu signālu rekonstrukcija”. 2012. gadā ievēlēts par LZA korespondētājlocekli un 2018. gadā par LZA īsteno locekli. Zinātnisko pētījumu tematika ir saistīta ar signālu un attēlu apstrādi, mākslīgo intelektu, lietu interneta pielietojumiem viedā transportā, nākotnes un personalizētā medicīnā (viedas valkājamas sensoru sistēmas), Industrija 4.0 risinājumos , drošībai u.c. Kopējais publicēto darbu skaits vairāk kā 120, t.sk. 77 publikācijas SCOPUS datubāzē (H-indekss 10); 3 reģistrēti Eiropas patenti un 5 Latvijas patenti. Vadījis piecus aizstāvētus promocijas un 25 maģistra darbus. 2018. gadā saņēmis Eižena Āriņa balvu (IT nozares augstākais apbalvojums Latvijā).

Plašāka informācija šeit

Informācija par organizatoru

Kā pieteikties apmācībām?

Ja esi aizpildījis pieteikumu Eiropas Digitālās inovācijas centra atbalstam:

Sazinies ar sev tuvāko Latvijas reģiona kontaktpunktu! 


LDA EDIC Kontaktpunkti Latvijā

Ja neesi aizpildījis pieteikumu Eiropas Digitālās inovācijas centra atbalstam:

Aizpildi pieteikuma anketu, 15. jautājumā atzīmējot ķeksīti pie "Digitālo prasmju apmācībām (100% atbalsts)". Ar Tevi sazināsies atbildīgā reģiona kontaktpunkta pārstāvis!

Aizpildīt pieteikumu

Līdzfinansēts no Eiropas Savienības projekta "Latvijas Digitālais akselerators" DAoL, ID Nr. 101083718 un Eiropas Savienības Atjaunošanas un noturības mehānisma ID Nr. 2.2.1.1.i.0/1/23/I/CFLA/002.
Eiropas Savienība neatbild par vietnes saturu.