Digitālais mārketings 

Norises laiks: 26. oktobris, 2. un 9. novembris no 17.30 -19.30
Norises vieta: tiešsaistē
Apjoms: 16 stundas
Cena: 560 EUR*

*tiek piemērota 100% de minimis atbalsta intensitāte

Programmas apraksts

Kursa laikā klausītājs iegūst zināšanas par digitālā mārketinga jēdzienu, attīstību, metodēm un rīkiem, digitālās vides priekšrocībām un atšķirību no tradicionālā mārketinga.

Mācību programma

  1. Ievads digitālajā mārketingā, vēsturiskā attīstība. Elektroniskās vides priekšrocības un tās izmantošana uzņēmējdarbībā. Mārketinga un sabiedrisko attiecību realizācija digitālajā vidē. Digitālā mārketinga priekšrocības un nozīme uzņēmējdarbībā
  2. Digitālo mediju veidi un to pielietojums. Digitālo mediju raksturojums, to atšķirības un dažādie pielietojumi. Digitālo mediju auditorijas
  3. Digitālie mārketinga stratēģijas rīki. Digitālā mārketinga stratēģijas elementi un plānošana. Digitālie mārketinga rīki, to priekšrocības un trūkumi, pielietojums
  4. Digitālā mārketinga metodes, to raksturojums. Satura mārketings, banneru mārketings, sociālo tīklu mārketings, e-pasta mārketings, meklētājsistēmu optimizācija (SEO), Google Adwords un Ads, filiāļu un vīrusu mārketings, remārketings
  5. Mājas lapu analīze, dažādu rīku pielietošana. Mājas lapas dizains un lietojamība
  6. Elektroniskie tirgus pētījumi. Elektroniskie rīki tirgus situācijas analīzei. Dažādas tirgus pētījuma metodes digitālajā vidē. Tirgus pētījuma realizācija.

Kāpēc izvēlēties šīs apmācības?

Programmas ietvaros Jums ir iespēja iegūt teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas digitālā mārketinga aktivitāšu organizēšanā, digitālās vides priekšrocību izmantošanā mārketingā un dažādu nozaru uzņēmumu attīstībā.

Kam šīs apmācības ir paredzētas?

Šīs apmācības ir paredzētas uzņēmuma vadībai vai darbiniekiem (pārdošanas jomas speciālistiem, eksporta, loģistikas, pārtikas jomā strādājošajiem).

Informācija par apmācību organizatoru


Kā pieteikties apmācībām?

Ja esi aizpildījis pieteikumu Eiropas Digitālās inovācijas centra atbalstam:

Sazinies ar sev tuvāko Latvijas reģiona kontaktpunktu! 


LDA EDIC Kontaktpunkti Latvijā

Ja neesi aizpildījis pieteikumu Eiropas Digitālās inovācijas centra atbalstam:

Aizpildi pieteikuma anketu, 15. jautājumā atzīmējot ķeksīti pie "Digitālo prasmju apmācībām (100% atbalsts)". Ar Tevi sazināsies atbildīgā reģiona kontaktpunkta pārstāvis!

Aizpildīt pieteikumu

Līdzfinansēts no Eiropas Savienības projekta "Latvijas Digitālais akselerators" DAoL, ID Nr. 101083718 un Eiropas Savienības Atjaunošanas un noturības mehānisma ID Nr. 2.2.1.1.i.0/1/23/I/CFLA/002.
Eiropas Savienība neatbild par vietnes saturu.