Atrodi savu digitalizācijas partneri Latvijā


Rīga

(Rīgas valstspilsēta, Jūrmalas valstspilsēta, Ādažu novads, Ķekavas novads, Mārupes novads, Olaines novads, Ropažu novads, Salaspils novads, Siguldas novads)

Kurzeme I

(Liepājas valstspilsēta, Dienvidkurzemes novads, Kuldīgas novads, Saldus novads)


 • Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris
  Roberts Gaižutis
  [email protected]

  Liepāja, Strautu iela 4
  Tālr.nr. +371 29 815 509

Kurzeme II

(Ventspils valstspilsēta, Talsu novads, Tukuma novads, Ventspils novads)


Zemgale

(Jelgavas valstspilsēta, Aizkraukles novads, Bauskas novads, Dobeles novads, Jelgavas novads, Jēkabpils novads) • Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris
  Ieva Meikšāne
  [email protected]

  Jelgava, Rīgas iela 22b -126

   Vidzeme

   (Alūksnes novads, Cēsu novads, Gulbenes novads, Limbažu novads, Madonas novads, Ogres novads, Smiltenes novads, Valkas novads, Valmieras novads, Varakļānu novads)

   Latgale

   (Rēzeknes valstspilsēta, Daugavpils valstspilsēta, Augšdaugavas novads, Balvu novads, Krāslavas novads, Līvānu novads, Ludzas novads, Preiļu novads, Rēzeknes novads)

   Jautājumi? Sazinies!

   Lai sazinātos ar mums, aizpildi anketu vai raksti uz i[email protected]   Par projektu

   Eiropas Savienības projekts “Latvijas Digitālais akselerators (DAoL)”, ID Nr. 101083718  ir veidots ar mērķi veicināt digitālo transformāciju un inovācijas, lai uzlabotu Latvijas uzņēmumu konkurētspēju un sabiedrisko pakalpojumu kvalitāti, izmantojot jaunus digitālos risinājumus, lai palielinātu ieguldījumus IKT tehnoloģiju pētniecībā un attīstībā. 


   Projekta apraksts

   Kas ir Eiropas Digitālās inovācijas centri (EDIC)?

   Eiropas Digitālās inovācijas centri (European Digital Innovation Hubs) ir daļa no Eiropas Savienības programmas “Digitālās Eiropas programma”, kas uzsākusi savu darbību 2021. gadā. Ar tās palīdzību plānots veicināt Eiropas valstu digitālu transformāciju, t.i. digitālo tehnoloģiju ieviešanu uzņēmumos, publiskās pārvaldes iestādēs, kā arī uzlabojot dalībvalstu iedzīvotāju padziļinātas digitālās prasmes.


   Līdzfinansēts no Eiropas Savienības projekta "Latvijas Digitālais akselerators" DAoL, ID Nr. 101083718 un Eiropas Savienības Atjaunošanas un noturības mehānisma ID Nr. 2.2.1.1.i.0/1/23/I/CFLA/002.

   Eiropas Savienība neatbild par vietnes saturu.